13
مرداد

15 وب سایتی که میتواند کدهای HTML و CSS را برای شما بنویسد

زبان های HTML5 و CSS3 زبان های بسیار بزرگی هستند که شما برای یادگیری طراحی سایت حتما باید از این ها ، کار و آموزش خود را شروع نمایید, یکی از بهترین روش های یادگیری این است که بتوانید کدهای

نوشته شده توسط دیگران را تغییر دهید و آنها را آنالیز نمایید. چندین راه و وب سایت وجود دارد که میتواند برای شما کدهای css و html را ایجاد نماید و از آن کدها در پروژه طراحی وب سایت خود استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید استفاده از این منابع اصلا به ضرر طراح و برنامه نویس نمیباشد, چرا که در صرفه جویی زمان به آنها بسیار کمک خواهد نمود. آنها میتوانند از این زمان به دست آمده برای انجام بخش های سخت تر پروژه خود استفاده نمایند. این دسته از وب سایت ها امروزه در مقیاس بسیار زیاد استفاده میشود و در نهایت میتواند پروژه وب سایت شما را بهتر به مشتری نشان دهد.

در این مقاله از سری مقاله های طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت که در شرکت طراحی سایت آرشا وب برای شما بازدید کنندگان و خوانندگان محترم تهیه و تدوین شده است, قصد داریم تا شما را با چند وب سایت مفید که تنها با کلیک نمودن بر روی چند گزینه بهترین و کم خطاترین کدهای html و css را در اختیار شما قرار میدهد. حتی این کدها را میتوانیم در مرورگرهای قدیمی هم استفاده نماییم. چرا که وب سایت مربوطه این کدها و نحوه استفاده از آنها را در اختیار ما قرار میدهد.

 
وب سایت های تولید کننده کدهای CSS3

البته بعضی از دلایل منفی در استفاده نمودن از این چنین وب سایت هایی که کدهای CSS3 را در اختیار شما قرار میدهند هم وجود دارد, اما من در همین جا میگویم که بسیاری از طراحان و برنامه نویس های بزرگ در مورد چنین کدهای مطالب منفی را نمی گویند. این کدها میتواند بسیا زیاد در زمان شما صرفه جویی نماید. این را باید بدانیم که این افرادی که چنین وب سایت هایی را ایجاد می نمایند دوست دارند تا به جامعه طراحان وب سایت و برنامه نویس ها کمک نمایند. البته به یاد داشته باشید که شما توسط این کدها نمیتوانید وب سایت های بسیار بزرگی را ایجاد نمایید, این وب سایت ها تنها کدهایی را در اختیار شما قرار میدهند که در انجام بخشی ار پروژه به آن نیاز داریدو بیشتر جنبه آموزشی دارند . در هر صورت کدهایی که در اختیار شما قرار میدهند را میتوانید هم در جهت آموزش و هم در جهت استفاده نهایی پروژه استفاده نمایید .

بنابراین آماده شوید تا برخی از معروفترین و محبوبترین وب سایت ها در زمینه HTML و CSS را به شما معرفی نماییم. با آرشا وب همراه باشد.

 
وب سایتCSS3.me

CSS3.me

وب سایت CSS3 Maker

CSS3 Maker

وب سایت CSS3 Generator

CSS3 Generator

وب سایت CSS3-Tricks Button Maker

CSS3 Tricks Button Maker

وب سایت CSS3 Buttons.net

CSS3 Buttons.net

وب سایت CSS3 Button Generator

CSS3 Button Generator

وب سایت CSS3 Border Image

CSS3 Border Image

وب سایت CSS3 Border Radius

CSS3 Border Radius

وب سایت Color Zilla Gradient Editor

Color Zilla Gradient Editor

وب سایت @fontface Generator

fontface Generator

وب سایت CSS3 Please

CSS3 Please

وب سایت CSS3 Drop Shadow Generator

CSS3 Drop Shadow Generator

 

وب سایت های تولید کننده کدهای HTML5 وب سایت Shikiryu HTML5 Generator

Shikiryu HTML5 Generator

وب سایت Switch HTML5 Generator

Switch HTML5 Generator

وب سایتQuackit HTML5 Generator

Quackit HTML5 Generator

 این مطلب را به اشتراک بگذارید 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
خواندن 20930 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 13 مرداد 1396 17:21

جدیدترین مطالب

مجموعه مقالات

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای آرشا وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.