29
آبان

جوملا بهترین CMS سال 2017 شد

جوایز CMS Critic از سال 2008 با هدف پوشش خلأهای موجود در صنعت نرم افزار و ایجاد فرصت برای همه فعالان نرم افزار به میدان آمد. در نظرسنجی سال 2017 این سایت، سیستم مدیریت محتوای جوملا، در صدر انتخاب مردمی جای گرفت و به عنوان برنده شناخته شد. گفتنی است که سیستم‌ وردپرس نیز رده دوم را به خود اختصاص داد. برای دیدن بهترین سیستم های مدیریت محتوا در تمامی زمینه ها ( crm ، هاستینگ ، انجمن ، شبکه های اجتماعی و ... ) از نظر این وب سایت ( با توجه به نظرسنجی های مردمی ) به لینک زیر مراجعه کنید

www.cmscritic.com/awards

در آرشا وب طراحی سایت هایی که اختصاصی نباشند و نیاز به طراحی و کدنویسی اختصاصی نداشته باشند از این اسکریپت متن باز استفاده میشود و با توجه به نیاز مشتری شخصی سازی و توسعه میابد . جوملا به دلیل استفاده در تمام دنیا دارای بانک افزونه و قالب های فراوان و بی نظیری می باشد و میتوان بیشتر نیازهای کاربران و طراحان سایت در طراحی وب سایت را برطرف کند و انواع سیستم های تحت وب مثل : وب سایت رزرو وقت ، وب سایت فروشگاه آنلاین ، وب سایت تخفیف ، وب سایت دانلود و ... را با آن طراحی کرد.

نظر شخصی خودم هم همیشه در طراحی سایت استفاده از جوملا بوده و بیشتر از وردپرس قبولش داشتم و دارم . در تمامی زمینه ها حتی سئو وب سایت ، که اغلب بیشتر دوستان تو این مورد با من هم نظر نیستند و هسته وردپرس را از نظر سئو و بهینه سازی برتر میدانند.

 این مطلب را به اشتراک بگذارید 

برای ارسال نظر وارد سایت شوید
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
خواندن 2038 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 آبان 1396 17:26

جدیدترین مطالب

مجموعه مقالات

شما می توانید روی خدمات مشاوره ای آرشا وب حساب کنید، ما می توانیم با توجه به بودجه و اهداف سازمان شما، نزدیک ترین مسیر را برای کسب و کار هوشمند شما تدوین نماییم.